o firmie paj

Firma PAJ została założona w 1995 roku i od tego czasu z powodzeniem odnajduje się na rynku artykułów biurowych, plastycznych, reklamowych i szkoleniowych. Nasze produkty są wykorzystywane na wielu polach, od biur i urzędów, przez pracownie plastyczne i studia fotograficzne, po agencje reklamowe i firmy logistyczne.

Specjalizujemy się w produkcji opakowań z polipropylenu w formie kartonplastu (tekpol, płyta kanalikowa) i priplaku (folia PP), jak również z tektury falistej. W naszą ofertę wchodzą teczki, pudełka, tuby, segregatory, okładki, teczki z gumką, koperty i pojemniki archiwizacyjne. Większość produktów wykonujemy także na zamówienie, dopasowując je specjalnie do potrzeb Klienta.

Sztandarowym produktem firmy PAJ są teczki dla plastyków (znane pod nazwą HOS) wykonane z płyty kanalikowej w kolorze czarnym lub szarym. Od lat zaopatrujemy sklepy plastyczne, artystyczne i architektoniczne, a nasze teczki towarzyszą kolejnym pokoleniom studentów, grafików i artystów. Do tej pory sprzedaliśmy prawie milion teczek i liczba ta ciągle rośnie!

Firma PAJ zajmuje się także produkcją tekturowych tub mailingowych. Oprócz tego produkujemy także tuby obszywane wytrzymałym i wodoodpornym materiałem, specjalnie dostosowane do przenoszenia i przechowywania cennych rysunków, dokumentacji technicznej czy plakatów.

Sprawdź także inne produkty firmy PAJ jak stylowe segregatory reklamowe z nadrukiem, świetnie sprawdzające się jako materiały promocyjne czy szkoleniowe; plastikowe teczki konferencyjne z kolorowym nadrukiem; opakowania na zamówienie, dostosowane do potrzeb Klienta, specjalistyczne opakowania i pudełka z płyty kanalikowej lub z folii PP oraz inne artykuły biurowe.

Chcesz się dowiedzieć więcej? Zadzwoń: (22) 715 30 78, lub napisz: biuro@paj.pl.